Hakkımızda

ChocoTruf, 2019’dan beri lezzetli el yapımı çikolatalar üreten butik çikolata markasıdır. Alamnya ve Belçikadan özel olarak gelen yüksek kalite ve %100 gerçek çikolata kullanılarak yapılan ürünlerimizi özenle mukavva ve soğuk zincir paketleriyle Türkiye ve Dünya’nın farklı ülkelerine ulaştırmaktayız.


Sektöründe Dünya üzerindeki yenilikleri devamlı takip halinde olup ve uygulayan bir firma olarak perakende, ihracat, e-ticaret ve kurumsala yönelik çalışmalarımızla Türkiye genelinde de adımızı duyurduk. İşbirliğine açık, esnek ve tüm müşterilerine ulaşılabilir olmaya özen göstermekteyiz.


ChocoTruf spesiyal, trüf, kesme çikolata, drajeler vegan ve şeker ilavesiz seçenekleriyle marka bünyesinde bulunmaktadır. Bununla beraber kurumsal çalışmalarda ve özel siparişlerde amacımız çikolatalezzetlerimarkanızın imajıyla bütünleştirmektir. Markamızda en üst kalite hammadde anlayışı ile hareket etmekteyiz. Ürünlerimizde doğal tereyağı, kakao yağı, krema, vanilya, meyve olmak üzere tüm çikolata çeşitlerimizde birinci sınıf malzemeler kullanılmaktadır.Atölyemizde üretimi gerçekleştirilen tüm ürünlerimiz katkı maddesi, domuz yağı ve trans yağlar içermez. ChocoTruf atölyesinde üretilen ürünlerin ilk işlemlerden teslimatına kadar her aşamasında büyük bir titizlikle çalışıyor ve bunun bilinciyle gerekli olan hijyeni sağlıyoruz.


Özel günler için sevdiklerinize ve kendinize güzel bir sürpriz yapmakistiyorsanız chocotruf.com e-ticaret kanalından birbirinden farklı tasarım ve çeşitli boyutlardan oluşan çikolata kutularımızı tercih edebilirsiniz.